Szilágyi Annamária arckép
Bólya Andrea nővér

Kedves Betegeink!

A Covid járvány óta egyre többen szoktak rá arra, hogy szeretnék az egészségügyi problémáikat telefonon keresztül megbeszélni velem.
Ez teljesen természetes és érthető dolog!
A gond abból adódik, hogy a rendelési időben 10 percenként érkezik egy beteg, aki időpontot kért, vette a fáradtságot és személyesen bejött. Miközben ő sorolja a panaszait, vagy vizsgálom, esetleg azon gondolkodom ép, hogyan tervezzük meg az ellátását, megszólal a telefon, s valaki más, soron kívül szeretné velem az ő problémáját megbeszélni. Van olyan eset is, hogy 1 beteg ellátása alatt 4-5 alkalommal akad meg a beszélgetés vagy az én gondolatom menete, telefonhívás miatt. Ez roppant kellemetlen mind a kettőnk számára. A betegnek rosszul esik, hogy nem vele foglalkozom, engem pedig nagyon zavar, hogy nem tudok csak rá figyelni. Kizökkent a gondolataimból, ezzel veszélyezteti az ellátást is!
Szeretném, ha a rendelési időben több idő és nyugodtabb légkör jutna azoknak, akik személyesen felkeresnek!
Udvariatlannak tartom, ha közben telefonálnom kell!
Szeretném megadni a tiszteletet, hogy az a rövidke 10 perc, ami jut egy betegre, csak az övé lehessen!
 
A rendelési idő tehermentesítése céljából a holnapi naptól szeretném bevezetni, hogy recept és beutaló kéréseikkel, leleteik megbeszéléseivel kapcsolatban rendelési időn kívül,
 
Hétfőn 12-14
Kedden. 8-12
Szerdán. 12-14
Csütörtökön. 12-14
Pénteken 12-13
óra között keressenek bennünket!
 
Amennyiben leletet szeretnének velem megbeszélni, így tehetik meg holnaptól:
 
1. időpontot kérnek hozzám, eljönnek személyesen
 
2. A rendelési időn kívüli telefonos időpontban felhívják Andit, elmondják a problémájukat. Ő fog adni Önöknek telekommunikációs időpontot, vagy másnap visszahívja Önöket a teendőkkel.
 
Június 1-től új kolléganő fog érkezni hozzánk, onnantól kezdve még hosszabb időszakban lehet majd telefonálni nekünk!
 
Remélem, hogy ezekkel a változtatásokkal javítani tudunk az Önök ellátásának minőségén!
 
Előre is köszönjük a megértésüket és türelmüket!
 
Telefonszámunk: 66/321-321.
A mobil számot továbbra is csak sürgős esetben hívják, szeretném, ha elérne minket azonnal az, aki rosszul van!8

Dr. Szilágyi Annamária háziorvos

 

Forduljon hozzánk bizalommal!

Elérhetőség és Rendelési idő

Békéscsaba 6-os számú felnőtt körzet

5600 Békéscsaba, Árpád sor 6.

Telefon: +36 66 321 321

sürgős hívás rendelési időn kívül: +36 20 399 8555

Rendelési idő: 

HÉTFŐ: 8-12 óra 

KEDD: 12-16 óra

SZERDA: 8-12 óra

CSÜTÖRTÖK: 8-12 óra

PÉNTEK: 8-12 óra

A foglalás menete

A hosszú sorban állás megelőzése céljából rendelésünkön az ellátás CSAK időpontfoglalás alapján történik!!! 

Praxisunk praxisközösségben dolgozik, e miatt minden napon az utolsó óra prevenciós rendelésként működik. Ebben az időszakban nem lehet vizsgálatra időpontot foglalni!

Továbbra is szeretnénk elkülönítve kezelni a fertőző betegségben szenvedő betegeinket a többi ember biztonsága érdekében. Minden esetben kérjenek időpontot telefonon azok, akik felsőléguti vagy hányós-hasmenős tünetekkel jönnének!!!

Hatványozottan kérem a nyugdíjas betegeinket, hogy a keddi (délutáni) rendelést NE látogassák!!! Azt a munkába járó betegeink részére találtuk ki. Ők nem tudnak délelőtt jönni! Legyenek rájuk és ránk is tekintettel!

Foglaljon időpontot most!

Magunkról

Dr. Szilágyi Annamária háziorvos

Bólya Andrea körzeti nővér

Sóváriné Hajdu Erika körzeti nővér

Szilágyi Annamária arckép

Hasznos tanácsok

Olvassa el tanácsaimat egy egészségesebb életmód érdekében!

Rengeteg téves információ kering az interneten. Ne dőljön be!